MUDr. Petr Strach
Chirurgická ambulance
\"Strach má velké oči, není důvod bát se\", říká doktor Strach
Chirurgická ambulance
Hermannova 1030
252 30 Řevnice
  Tel.: +420 720 236 934
(v ordinační době)
napište nám
V případě, že se nám nedovoláte napište e-mail.
Ordinační doba
Pondělí: 8 - 11 hod.
13 - 15 hod.
15 - 18 hod.(výkony)
Středa: 8 - 11 hod.
13 - 15 hod. (výkony)
Čtvrtek: 8 - 11 hod.
13 - 15 hod.
15 - 18 hod. (výkony)
Pátek: 13 - 16 hod. (jen pro objednané)
Dovolená: 19.7. 2024


Smlouvy s pojišťovnami
Věděli jste?
Smlouvy s pojišťovnami

Naše ambulance má smlouvu se zdravotními pojišťovnami: 

VZP 111 - Všeobecná zdrav. poj. 

OZP 207 -  Oborová zdrav. poj. 

ZPMV 211 - ZP ministerstva vnitra

ZPMA 217 - ZP Metal aliance

Jste-li klientem některé z těchto pojišťoven, je u nás veškerá chirurgická péče hrazená ze zdravotního pojištění pro Vás zdarma, pominu-li samozřejmě nutnost placení ´regulačních´ poplatků v zákonem stanovených případech. 

K tomu postupně rozvíjeme spektrum nadstandardních služeb: Objednání výkonů na přesnou hodinu (bez nutnosti čekání), konzultace po telefonu, možnost výběru kvalitnějšího materiálu či pomůcek, atd. 

Nejste-li pojištěn u některé této pojišťovny, vyplývá pro Vás nutnost požadovaný zdravotní výkon u nás zaplatit. Snažíme se vždy najít vzájemně přijatelnou cenu odpovídající ceníku pojišťoven. 

Výhledově plánujeme usilovat o smlouvu s dalšími dvěmi zdravotními pojišťovnami. Počet jejich klientů v našem okolí však není tak významný jako u výše uvedných, které jsou v regionu nejčastější. 

Nezbytné a život zachraňující výkony jsou i pro nepojištěné zdarma, upozorňuji však, že nejsme pracoviště pohotovostního typu, ani rozsahem, ani vybavením. 

Vítáme jakékoli náměty, dotazy i připomínky na výše uvedeném čísle či adrese, jsme tu pro Vás a naše snaha je být v daných podmítkách co možná nejlepší…


Chcete vidět, co Vás čeká?
Poodhalíme Vám roušku medicínského tajemství. V naší fotogalerii můžete vidět vše od našeho vybavení přes Vaše vyšetření až po léčbu Vašeho problému.


NULL 16 - 18 hod. (výkony)